Oferta

Kurs podstawowy na kat. B zawiera:

  zajęcia teoretyczne STOSUJEMY E-learning lub wykłady w dużej, mogącej pomieścić nawet 40 osób sali wykładowej przy użyciu najnowszych technik multimedialnych, programów wspomagających szkolenie oraz plansz,

  zajęcia praktyczne w wymiarze 30 pełnych godzin.

  jazdy samochodami KIA RIO IV z klimatyzacją (wersja z silnikiem benzynowym 1,2 16V takie same jak na egzaminie), w różnych godzinach w zależności od potrzeb klienta także w soboty,

  jazdę na identycznym placu manewrowym jak na egzaminie,

pomoc w wykonaniu badań lekarskich przed rozpoczęciem kursu przez uprawnionego lekarza,

 zajęcia z Pierwszej Pomocy prowadzone przez dyplomowanego Ratownika Medycznego z ponad 20-letnim stażem. W trakcie szkolenia praktyczna nauka zakładania opatrunków oraz resuscytacji na manekinie osoby dorosłej oraz dziecka jak i z wykorzystaniem AED – automatyczny defibrylator zewnętrzny .

Każdy kursant otrzymuje: Login i Hasło do zajęć teoretycznych oraz do testów zatwierdzonych przez PWPW oraz ITS z bazą pytań, jaka może wystąpić na egzaminie państwowym, Każdy kursant otrzymuje także skrypty z dokładnym objaśnieniem i schematami, w jaki sposób poprawnie i sprawnie wykonać manewry podczas egzaminu praktycznego.

Szkolenie podstawowe kończy się Egzaminem wewnętrznym o identycznym charakterze jak egzamin państwowy.

Uwaga!!!  Oferuję możliwość zapłaty za kurs w nieoprocentowanych ratach podczas trwania całego kursu  włącznie do 20 godziny szkolenia praktycznego – jazdy.

*

Oprócz szkolenia podstawowego ośrodek prowadzi również szkolenie uzupełniające, które może kursant odbyć po ukończeniu szkolenia podstawowego np. przed „kolejnym” egzaminem. Ilość godzin nie jest prawnie określona (tak jak to jest podczas szkolenia podstawowego). Uzgadnia to więc osoba szkolona z kierownikiem OSK TORQUE. Warunkiem jest podanie Nr PKK oraz PESEL lub przedstawienie Zaświadczenia ukończenia kursu.

*

Na zajęcia praktyczne dojeżdżamy po kursanta we wcześniej uzgodnione i podane miejsce na terenie miasta.

Jazdy odbywają się pojedynczo, bez zbędnej widowni na tylnej kanapie, co pozwala zachować większą prywatność, skupienie i spokój podczas szkolenia.

ZAJĘCIA PRAKTYCZNE ZAPISYWANE SĄ INDYWIDUALNIE Z KAŻDYM KURSANTEM W TRAKCIE SZKOLENIA